Дата: 17.02.2021 09:25

Одним з найважливіших моментів під час пошуку роботи - є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати. Якщо їх буде використано максимально – це забезпечить активну діяльність шукача на ринку праці та прискорить його працевлаштування.

Завідувач сектору активної підтримки безробітних філії Тетяна Баранцова ознайомила безробітних з  ринком праці регіону, плануванням пошуку роботи в період карантину, джерелами пошуку вакансій, електронними севісами Державної служби зайнятості.

Вебінар продовжила керівник відділу «Семенівське бюро правовї допомоги» Тетяна Новобранець, яка  повідомила присутнім про основні чинники, що спричиняють міграцію, наслідки трудової міграції, групи ризику торгівлі людьми.

Особливу увагу було приділено найвідомішим шахрайським схемам, які застосовуються злочинними посередниками та на що потрібно звертати увагу при працевлаштуванні та виїзді за кордон з метою працевлаштування, аби не потрапити у пастку шахраїв, де можна перевірити інформацію про посередницьку фірму, яка надає послуги по працевлаштуванню за кордон та інформацію про роботодавця.

Більше цікавої інформації читайте за посиланнями: