20 березня 2021 року в Оболонській громаді відбувся щорічний відкритий турнір «Кубок з волейболу пам’яті загиблих односельців учасників АТО Клименка Євгена та Капація Романа».

Дата: 21.03.2021 14:47

20 березня 2021 року в Оболонській громаді за підтримки і сприяння сільського голови Бориса Пустовойтова,  відділу освіти, культури, молоді та спорту Оболонської сільської ради та Оболонської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся щорічний відкритий турнір «Кубок з волейболу пам’яті загиблих односельців учасників АТО Клименка Євгена та Капація Романа».

Урочисту частину розпочали вшануванням  загиблих воїнів в зоні АТО хвилиною мовчання.

Всіх учасників з відкриттям турніру привітав заступник сільського голови Сергій Стадніченко, директор Оболонської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ольга Кайдалова, а також батько загиблого Героя Володимир Капацій, які побажали всім учасникам турніру досягнення успіху у змаганнях і  яскравих перемог.

Головний суддя Вадим Сафронов оголосив порядок ігор і розпочалися дружні, спортивні поєдинки.

На турнірі  з волейболу змагалися команди серед учнівської молоді: Оболонської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Було оголошено порядок проведення ігор і розпочалися спортивні поєдинки. Яскраві ємоції  вирували серед учасників.

Запекла боротьба точилася цілий день. Команди демонстрували справжню спортивну єдність та підтримку одне одного. Тож за підсумками змагань переможцем турніру за кількістю набраних балів стала команда Оболонської ЗОШ І-ІІІ ступенів 1. Друге місце в турнірі посіла команда Оболонської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2 , третє – команда  Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможці турніру отримали перехідний кубок, грамоти і медалі, призери відповідно грамоти і медалі відповідних ступенів.

Грамотами турніру відзначені кращі гравці Ігор Черненко, Тарас Сілін та Роман Гроза.

Також подарунком від сільського голови стали волейбольні м'ячі для команди переможців.

Дякуємо за підготовку і проведення всім організаторам турніру.