ОГОЛОШЕННЯ! В Оболонській сільській раді працює державний реєстратор – Калініченко Сергій Анатолійович

Дата: 13.05.2021 10:42

Оголошення

Для державної реєстрації речових прав на нерухоме майно (права власності на житлові будинки, земельні ділянки, права оренди та ін.) Ви можете звернутися до державного реєстратора Оболонської сільської ради, за адресою с. Оболонь, вул. Позена ½.

Прийомний день щопонеділка (або перший робочий день тижня) з 8.00 до 17.00. (обідня перерва з 12.00 до 13.00).

Подати заяву для проведення державної реєстрації прав мають змогу не лише мешканці Оболонської громади, а й будь які громадяни, що бажають зареєструвати майно в межах Полтавської області, оскільки державна реєстрація права власності та інших речових прав проводиться незалежно від місцезнаходження нерухомого майна в межах області.

В Оболонській сільській раді працює державний реєстратор – Калініченко Сергій Анатолійович, у якого громадяни можуть отримати кваліфіковані консультації та подати заяву про реєстрацію нерухомого майна без черг та зволікань.