Привітання голови з Міжнародним днем сім’ї.

Дата: 15.05.2021 10:23

Щорічно 15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї.
         “Сім’я” – це народження і виховання дітей, це міцний духовний зв’язок між усіма її членами, це місце, де тебе зрозуміють і допоможуть.
         Сім’я була і залишається хранителькою людських цінностей, культури й історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Складно переоцінити роль сім’ї для кожного з нас. З родини починається життя, в сім’ї відбувається формування особистості, сім’я є джерелом любові та поваги, на яких будується цивілізоване суспільство і без яких не може існувати людина.
         Бажаю вашим родинам бути квітучими, дружніми і згуртованими. Нехай почуття єднання і привітності завжди гріє вас в будь-яку погоду, в будь-який час року. Бережіть один одного і будьте щасливі!

З повагою Борис Пустовойтов