Шановні батьки! Відділ освіти, культури, молоді та спорту надає перелік позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області, які будуть брати участь протягом 2021 року

Дата: 26.05.2021 11:45

Шановні  батьки!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту надає перелік позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області, які будуть брати участь протягом 2021 року в організації заходів з відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги в оздоровленні та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми та проживають на території Оболонської сільської ради.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», прожитковий мінімум для дитини від 6 до 18 років в розрахунку на місяць встановлено на рівні:

З 1 січня  - 2395 грн.

З 1 липня - 2510 грн.

Відповідно до Порядку організації  заходів з відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, затвердженим рішенням сесії Оболонської сільської ради №1 від 31.03.2021 року, відшкодування визначено на рівні одного прожиткового мінімуму для дитини віком від 6 до 18 років. Відповідно, загальна сума здешевлення путівки буде складати:

• до 30 червня – 3353 грн., але не більше, ніж 70 % вартості путівки.

(2395 грн. місцевий бюджет + 958 грн. обласний бюджет)

• з 1 липня – 3514 грн., але не більше, ніж 70% вартості путівки.

( 2510 грн. місцевий бюджет + 1004 грн. обласний бюджет).

Запрошуємо Ваших дітей на оздоровлення влітку 2021 року в позаміські оздоровчі табори нашої області. За довідками звертатися до відділу освіти, культури, молоді та спорту за адресою с. Оболонь, вул. Позена,5

Перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

Згода закладу, що підтверджує його можливість забезпечити дитину послугами з оздоровлення та відпочинку

Заява для відшкодування