Дата: 13.06.2021 10:09

Нещодавно відбулися випускні вечори для учнів 9 класів закладів загальної середньої освіти,що знаходяться на території Оболонської територіальної громади. Це свято найкращої пори в житті людини – свято юності! Завжди пам’ятайте ваші батьки, наставники покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним.

Мої вітання, моя подяка педагогам, наставникам, вихователям. Тим, кого ми пам`ятаємо все життя.

Хочу привітати батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей  непростий шлях. Разом з ними навчалися, раділи першій написаній букві і першому прочитаному слову, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти завжди вас люблять, ніколи не забувають дороги до рідної домівки і стануть гідними громадянами нашої держави.

Божого Вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Щасти Вам у всьому! В добру путь!

Сільський голова                            Борис Пустовойтов