6 липня наша громада святкувала свято Івана Купала. Дякую всім активним учасникам, які доклали фізичних, матеріальних та творчих зусиль для проведення цього заходу в с. Оболонь, с. Погребняки, с. Іванівка, с. Горошине, с. Тукали, с. Худоліївка.

Дата: 07.07.2021 21:39

6 липня наша громада святкувала  свято Івана Купала. Дякую всім активним учасникам, які доклали фізичних, матеріальних та творчих зусиль для проведення цього заходу в с. Оболонь, с. Погребняки, с. Іванівка, с. Горошине, с. Тукали, с. Худоліївка.

Шановні жителі Оболонської громади!

Прийміть найсердечніші вітання з найбільш давнім святом – Івана Купала та релігійним – Різдвом святого Івана Хрестителя. Хай магічний купальський вогонь надасть Вам сили духу в починаннях добрих справ. Нехай принесе успіх, удачу, наповнить теплом, затишком та достатком ваші оселі, вбереже їх від зла та біди, очистить від негараздів, хвороб та подарує здоров’я та красу. Хай разом з вмитим росою вранішнім сонцем прийде мир в Україну, а її захисники – наші Герої – повернуться в рідні домівки. Хай добробут і злагода запанує у кожній хаті.

Бажаю Вам, дорогі жителі нашої громади, щастя, здійснення всіх мрій та радості від життя! Зі святом вас!