Дата: 19.07.2021 18:22

Виконавчий комітет Оболонської сільської ради висловлює щирі слова вдячності депутату обласної ради Володимиру Ярошенку,який підтримав жителів с. Худоліївка під час екологічної  стихії  не лише словом, а й ділом, переймається проблемами жителів громади, як власними проблемами. На даний час виконано обстеження пошкоджених будівель та складено акти обстежень. За підтримки Володимира Ярошенка, як депутата обласної ради, жителі, які постраждали від стихії отримають фінансову допомогу . Таку ж допомогу обіцяв надати депутат обласної ради, директор ТОВ "Агріс" Володимир  Куцовол.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади та її жителів.