УРЯД ЗМІНИВ ПРАВИЛА ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ ДЛЯ ПРОТИДІЇ «ДЕЛЬТА»-ШТАМУ КОРОНАВІРУСУ

Дата: 29.07.2021 08:41

Уряд змінив правила перетину кордону для протидії «Дельта»-штаму коронавірусу

Нові зміни до «карантинної» постанови №1236 від 9 грудня 2020 року мають сприяти виявленню та протидії розповсюдженню коронавірусу, зокрема його «Дельта»-штаму. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на засіданні Кабінету міністрів 26 липня.

Перетин державного кордону з будь-яких країн є безперешкодним для громадян України за умови наявності одного з 2 документів:

?? Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, затвердженими ВООЗ

?? Довідка 063-О про перше щеплення з курсу вакцинації від COVID-19

? Якщо такі документи відсутні потрібно встановити застосунок «Вдома» та зробити тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 протягом 72 годин з моменту перетину кордону. При негативному результату — розпочати самоізоляцію.

У разі неможливості використати застосунок «Вдома» громадянин перебуватиме в обсервації.

Ці рішення почнуть діяти через 7 днів з моменту публікації постанови. Громадяни які виїхали за кордон до цього часу повертаються в Україну безперешкодно.

Детальніше про нові правила перетину кордону України: https://bit.ly/3zJzLTU