У суботу, 14 серпня, в день Медового Спасу (Маковея), жителі села Тукали та навколишніх сіл згуртувались, як одна родина, щоб вшанувати незмінну традицію - святкування Дня села.

Дата: 14.08.2021 20:30

Урочистості з нагоди свята День села Тукали відкрив сільський голова Оболонської громади Борис Пустовойтов, який привітав всіх присутніх з святом єднання сільської родини. Лунали вітання на адресу жителів села Тукали від директора ТОВ "Семаль" Володимира Близнюка.

Чудовий настрій та цікаву концертну програму дарували всім присутнім учасники художньої самодіяльності клубних закладів Оболонської громади: КЗ "Будинок культури та дозвілля" (в.о.директора Л. Шевченко) - жіночий вокальний ансамбль "Любисток", Вікторія Третяк, Олександр Сябро; філії "Іванівський будинок культури" (завідуючий С. Бондаренко) - Марія Обертас, Валентина Бондаренко, Світлана Кліментьєва, Володимир Діденко, Сергій Бондаренко, Надія Діденко; філії "Тукалівський сільський клуб" ( завідуюча Н. Лень) - Юлія Лень, жіночий вокальний ансамбль "Тукаляночка".

Глядачі насолоджувалися виступами аматорів сцени, цікавими вікторинами. Організатори свята Наталія Лень та Валентина Орфаній відзначили і вручили подарунки жителям села в різних номінаціях - це і іменинники, ювіляри, подружні пари, які святкують визначні дати, було розіграно святкову лотерею. Святкове частування поєднало всіх за одним дружнім столом.

Свято - це завжди радість. І відбулося воно завдяки підтримці та сприянню сільського голови Бориса Пустовойтова. Організатори щиросердно вдячні всім спонсорам, які долучилися до підготовки та проведення заходу, а саме: ТОВ "Семаль" (директор В. Г. Близнюк), М. М. Тимченко, В. М. Головко, С. В. Горошинський, М. І. Білоцерківець, В. В. Ярош, С. О. Крамаренко, Є. М. Чередник, О. В. Каряка, Р. В. Попов, В. В. Куліш.