Територіальний сервісний центр №5347 інформує.

Дата: 16.08.2021 09:16

Фото без описуЕкологічність та економічність

В Україні зареєстровано 29 345 електрокарів

Тобто все більше і більше українців обирають для себе саме «зелений» вид транспорту.

Полтавщина - хоч і не лідирує за кількістю електрокарів, та все ж у 2021-му вже зареєстрували 81 електромобіль. А це на 16 більше, ніж за такий же період минулого року.

До речі, вартість заправки електроавто у рази менша, ніж дизельного чи бензинового. До того ж, для них встановлені підзарядні станції та спеціальні паркомісця.

А ще, для електроавтомобілів передбачені спеціальні зелені номери - неймовірно красиві

Реєстрація проходить за знайомим алгоритмом

Беріть талон електронної черги та приходьте до наших сервісних центрів МВС.

З переліком необхідних документів можете ознайомитися за посиланням http://surl.li/eyfw

Не завжди перереєстрація транспортного засобу, обмін чи видача посвідчення водія закінчується врученням номерного знаку, свідоцтва про реєстрацію, чи нового посвідчення водія.
В окремих випадках працівники сервісного центру МВС змушені викликати слідчо-оперативну групу.
Трохи статистики: у першому півріччі цього року у Полтавській області адміністратори сервісних центрів МВС виявили 7 підробних документів:

-  5 свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів

- 2 посвідчень водія.
А також під час перевірки документів, виявили особу, що значилась у розшукових реєстрах.

Фахівці експертної служби МВС за цей же період виявили 39 транспортних засобів, номерні позначення агрегатів яких змінені, або містили ознаки підробки.

Тож наша порада залишається незмінною – перед укладанням договору купівлі-продажу, який у сервісних центрах МВС є безкоштовним, варто пройти експертний огляд!