Минулої неділі, 15.08. 2021 року, як і завжди в цей час ми святкували День села Дем’янівка.

Дата: 16.08.2021 13:51

Минулої неділі, 15.08. 2021 року,  як і завжди в цей час ми святкували День села Демянівка.

Із святом односельців та гостей привітав голова об’єднаної територіальної громади Борис Пустовойтов, який побажав усім присутнім щастя, здоров’я,  тепла і достатку в кожній родині та мирного неба над головою.

Село Демянівка - квітуче і красиве. Але справжньою окрасою його є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, та спільні зусилля кожного і створюють неповторний образ Демянівки, зберігається  історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів, працелюбних, добрих і чесних людей, яким під час свята була висловлена щира подяка за їхню працю.

Під час святкового заходу  аматори сцени КЗ «Будинок культури та дозвілля» (в. о. директора Л. Шевченко)- жіночий вокальний ансамбль «Любисток» : Оксана Кукоба, Ніна Вернигора, Ніна Шевченко, Марія Лукащук, Тетяна Герасименко, а також Олександр Сябро, Вадим Сафронов, Лариса Шевченко, учасники художньої самодіяльності філії «Іванівський будинок культури» (завідуючий С. Бондаренко) – Марія Обертас, Валентина Бондаренко, Світлана Кліментьєва - дарували чудові пісні, гумор та гарний настрій, всім присутнім.

Після закінчення концертної програми свято продовжилось святковим частуванням та запальною дискотекою.

Хочемо подякувати всім організаторам свята і спонсорам, а саме: сільському голові Оболонської ТГ Борису Пустовойтову, виконавчому комітету Оболонської сільської ради, М. С. Семигреєнко, С. В. Горошинському, І. І. Данилейку, В. В. Третяку, адже завдяки їх допомозі та підтримці свято відбулось.

Тож нехай і надалі процвітає село Дем’янівка.