Дата: 16.08.2021 20:25

Сьогодні очільник Оболонської громади Борис Пустовойтов провів робочу зустріч із заступником голови Кременчуцької райдержадміністрації Артемом Даценком, у ході якої обговорено важливі питання життєдіяльності громади та проблеми, що виникають під час їх вирішення.

Зокрема йшлося про участь Оболонської сільської ради у програмах і проектах, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Оскільки зустріч проходила напередодні державних свят – Дня Державного Прапора України та  30-ої річниці Незалежності України, темою обговорення також стали плани заходів з підготовки та відзначення їх в громаді.

Соціальний захист найбільш вразливих верств населення завжди в полі зору керівників. Тому вчасне оформлення та отримання наданих державою допомог,  пільг та субсидій – завдання першочергове.

Залишається актуальним на сьогодні активізація проведення щеплень жителів громади  від гострої респіраторної хвороби COVID-19 та роботу пункту щеплення, який діє при Оболонській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Зустріч була  відкритою та конструктивною.