День незалежності України – важливе свято для кожного українця.

Дата: 24.08.2021 07:54

День незалежності України – важливе свято для кожного українця. В цей день прийнято згадувати усіх, хто працював і працює на благо держави, а також дякувати тим, хто жертвує своїм життям заради мирного неба. Адже цього дня згадуються щемливі моменти нелегкої української історії.

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці.

Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – обов’язок кожного з нас, усього народу. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

30 років українці самостійні та вільні на рідній землі, примножують її багатства та не зраджують пам’яті тих, хто віддав життя за нашу свободу.

Це свято єдності, гордості та великої відповідальності за майбутнє, вибороте найкращими синами українського народу.

Здобувши незалежність, ми заявили про себе як про велику націю, варту зайняти гідне місце у світовій спільноті. Ми горді тим, що ми українці, що ми славного роду. Ми любимо свою мову, свою культуру, традиції, які будемо передавати своїм нащадкам.

Бажаю всім нам миру в країні і в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах, а найголовніше – єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання України!

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім добро та порозуміння, згуртованість, мир та любов! Зі святом!

сільський голова Борис ПУСТОВОЙТОВ