Дата: 02.09.2021 13:03

Серпень місяць для Оболонської громади видався творчим, радісним, гостинним! Усі села, що увійшли до Оболонської сільської територіальної громади, відсвяткували свято «День села». В ці дні всі жителі відклали свої справи, аби зібратися на святі єднання, дружби, радості, щирого спілкування, душевних спогадів і світлих надій – Дні села! Тепло й щиро зустріла Оболонська громада дорогих гостей.

За підтримки голови Оболонської сільської ради Бориса Пустовойтова, всі присутні мали змогу насолодитися творчістю аматорів сцени Оболонської громади, співом Олексія Похвали та чарівних дівчат гурту «Червоні маки». З болем у серці ведучі говорили про тяжкий для України час. Хвилиною мовчання присутні пом’янули тих хто вже не з нами. Найменші жителі громади розважалися на різноманітних атракціонах та грали в ігри з  аніматорами. Всі  присутні мали змогу пригоститися смачною юшкою, кашею, пампушками.

Виконавчий комітет Оболонської сільської ради висловлює щирі слова вдячності всім організаторам, учасникам даних заходів та депутатському корпусу Оболонської сільської ради. Окрема подяка спонсорам: народному депутату Верховної Ради Олександру Трухіну, депутату Полтавської обласної ради Володимиру Куцоволу, депутату Полтавської обласної ради Володимиру Ярошенку, депутату Семенівської селищної ради, директору ПАТ «Полтаварибгосп» Сергію Кисліченку, ТОВІПК «Полтавазернопродукт» Олександру Колодяжному, директору ТОВ «Райз-Схід» Олександру Саєнку, керівникам ТОВ «Глобинський м'ясокомбінат» Олександру Кузьмінському, Роману Пархоменку, директору ФГ «Агрогарант» Володимиру Піхтіну, директору ФГ «Відродження» Сергію Горошинському, директору ТОВ «Агромлин» Максиму Семигреєнку, директору ФОП «Чередник», керівнику ТОВ «Семаль» Володимиру Близнюку, керівнику ТОВ Агрофірма «Дніпроагролан» Олександру Ковальову, начальнику ТСЦ в МВС України Анатолію Черевку, керівнику ТОВ ДВК «Агро» Марині Куліш, ПП Ларисі Бурбі, Анатолію Телешуну, Андрію Виннику. Керівникам фермерських господарств: Миколі Білоцерківцю, Івану Пузирю, Василю Мироненко, Сергію Ярошенку, Івану Юрченку, Олексію Юрченку, Віктору Степанюку, Григорію Долині, Анатолію Курчицькому, Василю Артеменку, В'ячеславу Черевку, Володимиру Приходько, Сергію Куц, Володимиру Батві, Володимиру Кулішу, Владиславу Махно, Віталію Ярошу, Олегу Каряці, Сергію Крамаренку, Роману Попову, Віталію Кабачку, Анатолію Теслі, Юрію Кухті, В. Кулішу, Є. Череднику.

Свята закінчувались, але людям не хотілось розходитись по домівках адже позитивні емоції, радість переповнювали кожного хто завітав на свято. Тож музика святкової дискотеки лунала аж до світанку. Бажаємо всім жителям Оболонської громади процвітання і стабільності, нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку, миру і впевненості у завтрашньому дні. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і кожній родині.