Дата: 13.10.2021 18:47

13 жовтня, напередодні відзначення Дня захисника України, біля пам’ятного знаку загиблих учасників АТО відбулось урочисте покладання квітів. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Євгена Клименка та Романа Капація,які віддали своє життя за Україну. Потім учасники мітингу продовжили церемонію на місці поховання героїв.         У цей день відзначаються три свята – День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці і День захисника України. Вони настільки близькі між собою, що практично об’єднують весь український народ. Тому бажаю Україні – миру, а українським сім’ям – благополуччя, спокою, українським синам і дочкам – здоров’я, міцності духу, патріотизму. Все це об’єднує сьогоднішній день. Україна – це назавжди, а ми, її мешканці, завжди будемо разом.