Дата: 20.10.2021 15:33

Досить часто від громадян можна почути, що реєстрація місця проживання, так звана «прописка» не потрібна. Чи дійсно це так дізнавалися клієнти Семенівської районної філії Полтавського ОЦЗ на вебінарі, який організовано та проведено 20 жовтня 2021 року. До участі у заході запросили реєстратора місця проживання Семенівського ЦНАПу Сергія Баранцова.

На початку виступу Сергій Сергійович розповів про послуги ЦНАПу,  серед яких:

-             державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

-              державна реєстрація речових прав на нерухоме майно;

-              державна реєстрація земельних ділянок та видачі відомостей з Держгеокадастру;

-              реєстрація місця проживання;

-              паспортні послуги;

-              документи дозвільного характеру у сфері господарської діяльності та ін..

Яке правове ж значення реєстрації місця проживання? Сергій Баранцов поінформував присутніх,що на сьогодні є  соціальні та адміністративні послуги, які надаються за місцем реєстрації:

- виплата пенсій,

- виплата соціальної допомоги, догляду за дитиною тощо (виняток - виплата допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами);

- оформлення проїзного документа дитини;

- реєстрація фізичної особи підприємця;

- голосування на виборах;

- звернення за безкоштовною медичною допомогою.

Під час заходу слухачі отримали інформацію щодо найпоширеніших випадків, які пов"язані з реєстрацією місця проживання.

Наприкінці заходу слухачам наголосили,  що здійснити реєстрацію місця проживання можна лише за однією адресою. Якщо Ви є власником декількох помешкань або проживаєте у двох або більше місцях, реєстрацію місця проживання можна здійснити за однією з цих адрес на вибір, адже кожному з нас гарантовано право на вільний вибір місця проживання.

Більше цікавої інформації читайте за посиланнями: