П Р О Т О К О Л № 13 Позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Оболонської сільської ради

Дата: 18.11.2021 15:24

ОБОЛОНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

СЕМЕНІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л № 13

17 листопада  2021року                                                                               с.Оболонь

Головував:

Заступник сільського голови Стадніченко С.М.

Секретар:

начальник відділу організаційної та кадрової роботи Василенко Л.В.

Присутні:

члени  комісії.

Порядок денний:

Про  введення  додаткових  протиепідемічних  обмежень/заборон  на території Оболонської сільської територіальної громади з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

СЛУХАЛИ:

Інформацію заступника сільського голови С.М. Стадніченка про стан захворюваності на території Оболонської сільської територіальної громади.

Т.в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Оболонської сільської ради Ю.Б. Черевик, який повідомив про низький стан відвідування учнями закладів освіти.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення місцева комісія вирішила:

1. Інформацію заступника сільського голови С.М. Стадніченка та т.в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Оболонської сільської ради Ю.Б. Черевика взяти до відома.

2. Керуючись  пп. п.32 п. 3 постанови Кабінету Міністрів України від          9 грудня 2020 р № 1236 ,,Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами) з 00 год. 00 хв. 18 листопада 2021 р. на території Оболонської сільської територіальної громади ввести додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи епідемічної небезпеки, застосувавши заборону на:

2.1. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

2.2. Приймання відвідувачів у закладах культури/дозвілля і проведення культурних масових заходів;

2.3.  Приймання у спортивних залах, фітнес-центрах;

2.4. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів;

2.5. Перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, в тому числі виготовлених самостійно;

2.6. Обмеження, передбачені 2-5 цього пункту, не застосовуються за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу, ринку тощо) негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

2.7. Здійснення освітнього процесу в закладах освіти, крім закладів у яких 100% вакциновані працюючі і відсутні випадки захворювань на COVID-19 серед дітей, учнівської молоді та працівників;

Термін: до 00 год. 00 хв. 01.12.2021 року.

Голова місцевої комісії ТЕБ та НС        /підписано/              С.М. Стадніченко

Секретар місцевої комісії  ТЕБ та НС                                    Л.В. Василенко