23-го листопада відбулось засідання робочої групи з питань формування бюджету Оболонської сільської територіальної громади на 2022 рік, на якому розглянули попередні бюджетні запити всіх закладів, що фінансуються за рахунок місцевого бюджету.

Дата: 26.11.2021 14:42

На зустрічі були присутні:

Сергій Стадніченко –головуючий, заступник сільського голови, голова робочої групи;

Наталія Кравченко – начальник фінансового відділу, заступник голови робочої групи;

Катерина Рябенко – головний спеціаліст, бухгалтер фінансового відділу, секретар робочої групи;

Члени робочої групи:

Інга Пустовойтова – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності;

Юрій Черевик – т.в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту;

Людмила Василенко – начальник відділу організаційної та кадрової роботи;

Вадим Третяк – начальник юридичного відділу;

Тамара Мазанько – начальник КП Семенівський центр ПМСД;

Олександр Романюк – головний лікар КП Семенівської лікарні Семенівської селищної та Оболонської сільської ради;

Володимир Соловей – начальник Оболонської МПО;

Віталій Мисюра – депутат Оболонської сільської ради;

Любов Діденко – депутат Оболонської сільської ради.

В ході засідання розпорядники бюджетних коштів, озвучували перед членами робочої групи розрахунки до бюджетних запитів на наступний рік за окремими статтями видатків.

Наталія Кравченко – начальник фінансового відділу, заступник голови робочої групи ознайомила членів робочої зустрічі з розрахунками, до яких включені обов’язкові щорічні статті видатків. Окрім цього, доповіла про суму бюджетних запитів керівників установ на наступний рік.

Основним питанням постала потреба перегляду видатків по захищених статтях у зв'язку з підвищенням цін на електроенергію та природній газ. А також переглянути видатки КП Семенівської лікарні Семенівської селищної та Оболонської сільської ради та додатково додати видатки на оплату праці з 01.01.2022 року, згідно зі штатним розписом, який втупить в дію з 01.01.2022 року.