Семінар для осіб, що перебувають на обліку в Семенівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості

Дата: 10.12.2021 15:19

З нагоди відзначення Міжнародного дня прав людини та Дня безоплатної правової допомоги 10 грудня 2021 року для осіб, які перебувають на обліку в Семенівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості, начальником відділу «Семенівське бюро правової допомоги» Тетяною Новобранець проведено семінар на тему: «Захист прав громадян. Право на безоплатну правову допомогу».

Тетяна Новобранець розповіла присутнім про можливість захисту прав громадян. Особливу увагу приділено альтернативним способам вирішення спорів.

Крім того, роз’яснено про інші способи отримати безоплатну правову допомогу:

• Зателефонувати за безкоштовним номером системи БПД 0 800 213 103. За цим номером надаються консультації та роз’яснення з правових питань, додаткові відомості про надання безоплатної правової допомоги тощо. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні;

• Скористатися мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через Google Play чи App Store;

• Всі, кому потрібна правова консультація, можуть поставити запитання у месенджер Фейсбук-сторінки системи БПД;

• Зареєструватися на сайті безоплатної правової допомоги в кабінеті клієнта за посиланням https://cabinet.legalaid.gov.ua/ та отримувати правові консультації он-лайн.

• Правові консультації також можна переглянути на довідково-інформаційній платформі WikiLegalAid, що розміщена за адресою wiki.legalaid.gov.ua. Платформа розроблена з урахуванням найбільш поширених звернень за безоплатною правовою допомогою, містить зразки документів та судову практику.

Відділ “Семенівське бюро правової допомоги” знаходиться за адресою:

смт. Семенівка, вул. Незалежності, 34; тел.: (05341) 91-2-43.

Прийом громадян щоденно з 09.00-18.00 без перерви. Субота, неділя — вихідний.