Структуру управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області приведено у відповідність до адміністративно-територіального устрою регіону

Дата: 26.01.2022 09:50

З 01 березня 2022 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – управління) продовжить виконання статутних функцій щодо надання застрахованим особам та потерпілим на виробництві матеріального забезпечення, страхових виплат, медичних та соціальних послуг у новій структурі, приведеній у відповідність до адміністративно-територіального устрою Полтавської області.

Відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування України “Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України” від 18.11.2021 № 35, наказу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України “Про затвердження граничної чисельності працівників управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області” від 17.12.2021 № 631-од у структурі управління припиняються: Великобагачанське, Горішньоплавнівське, Диканське, Пирятинське, Полтавське міське, Хорольське відділення; ліквідуються робочі місця в: м. Глобине, м. Гребінка, м. Кобеляки, смт Козельщина, смт Котельва, смт Нові Санжари, смт Семенівка, смт Чутове, смт Шишаки.

У зв’язку з викладеним вище застрахованими особами та потерпілими на виробництві Полтавщини з 01 березня 2022 року будуть опікуватися чотири відділення:

• Кременчуцьке відділення – забезпечуватиме соціальний захист мешканців Кременчуцького району в складі територій Глобинської міської, Горішньоплавнівської міської, Градизької селищної, Кам’янопотоківської сільської, Козельщинської селищної, Кременчуцької міської, Новогалещинської селищної, Оболонської сільської, Омельницької сільської, Піщанської сільської, Пришибської сільської, Семенівської селищної територіальних громад;

Кременчуцьке відділення

39614, Полтавська обл., м. Кременчук,

вул. Європейська, 68-а

віддалене робоче місце у м. Горішні Плавні

39802, м. Горішні Плавні, вул. Миру, 29

• Лубенське відділення – забезпечуватиме соціальний захист мешканців Лубенського району в складі територій Гребінківської міської, Лубенської міської, Новооржицької селищної, Оржицької селищної, Пирятинської міської, Хорольської міської, Чорнухинської селищної територіальних громад;

Лубенське відділення

37500, Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Володимирський майдан, 18/2

віддалене робоче місце у м. Хорол

37800, Полтавська обл., м. Хорол,

вул. Небесної Сотні, 78

віддалене робоче місце у м. Пирятин

37000, Полтавська обл., м. Пирятин,

вул. Соборна, 42

віддалене робоче місце у смт Оржиця

37700, Полтавська обл., смт Оржиця,

вул. Центральна, 22

• Миргородське відділення – забезпечуватиме соціальний захист мешканців Миргородського району в складі територій Білоцерківської сільської, Великобагачанської селищної, Великобудищанської сільської, Великосорочинської сільської, Гадяцької міської, Гоголівської селищної, Заводської міської, Комишнянської селищної, Краснолуцької сільської, Лохвицької міської, Лютенської сільської, Миргородської міської, Петрівсько-Роменської сільської, Ромоданівської селищної, Сенчанської сільської, Сергіївської сільської, Шишацької селищної територіальних громад;

Миргородське відділення

37600, Полтавська обл., м. Миргород,

вул. Старосвітська, 9

віддалене робоче місце у смт Велика Багачка

38300, Полтавська обл., смт Велика Багачка,

вул. Чекалових, 21

віддалене робоче місце у м. Гадяч

37300, Полтавська обл., м. Гадяч,

вул. Гетьманська, 18

віддалене робоче місце у м. Лохвиця

37200, Полтавська обл., м. Лохвиця,

вул. Перемоги, 16

• Полтавське відділення – забезпечуватиме соціальний захист мешканців Полтавського району в складі територій Білицької селищної, Великорублівської сільської, Диканської селищної, Драбинівської сільської, Зіньківської міської, Карлівської міської, Кобеляцької міської, Коломацької сільської, Котелевської селищної, Ланнівської сільської, Мартинівської сільської, Мачухівської сільської, Машівської селищної, Михайлівської сільської, Нехворощанської сільської, Новосанжарської селищної, Новоселівської сільської, Опішнянської селищної, Полтавської міської, Решетилівської міської, Скороходівської селищної, Терешківської сільської, Чутівської селищної, Щербанівської сільської територіальних громад.

Полтавське відділення

36003, Полтавська обл., м. Полтава,

майдан Незалежності, 24

36011, Полтавська обл., м. Полтава,

вул. Чорновола, 2б

віддалене робоче місце у смт Диканька

38500, Полтавська обл., смт Диканька,

вул. Незалежності, 149

віддалене робоче місце у м. Карлівка

39500, Полтавська обл., м. Карлівка,

пров. Ніколаєвського, 4

віддалене робоче місце у м. Зіньків

38100, Полтавська обл., м. Зіньків,

вул. Воздвиженська, 40

віддалене робоче місце у м. Решетилівка

38400, Полтавська обл., м. Решетилівка,

вул. Базарна, 3

Зміна структури робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України ні в якому разі негативно не вплине на вчасність та повноту надання застрахованим особам та потерпілим на виробництві матеріального забезпечення, страхових виплат, медичних та соціальних послуг, що є одним із основних незмінних принципів функціонування загальнообов’язкового державного соціального страхування.