29 січня 2021 року Україна вшановує пам’ять Героїв Крут.

Дата: 29.01.2022 10:16

Фото без опису29 січня 2021 року Україна вшановує пам’ять Героїв Крут. Бій під Крутами став символом героїзму молодого покоління в боротьбі за незалежність України.      Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому Героїв Крут називають першими кіборгами.

До Дня пам'яті Героїв Крут в Оболонській сільській територіальній громаді відбувся тематичний захід "Пам'ятаємо Героїв Крут".

У заході взяли участь представники органу місцевого самоврядування та  організацій, які здійснюють діяльність на території громади.

Всі присутні вшанували пам'ять Героїв Крут хвилиною  мовчання і покладанням квітів.

Бережімо у наших серцях пам'ять про тих, хто боровся і бореться за нашу свободу і незалежність.

З повагою,

голова Оболонської сільської територіальної громади    Борис ПУСТОВОЙТОВ