20 лютого українське суспільство вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні.

Дата: 20.02.2022 11:20

20 лютого українське суспільство вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні. Герої не вмирають!

Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто віддав своє життя під час Революції гідності за честь і волю, за право бути українцем, за свою Батьківщину. Тих, для кого слова «справедливість», «гідність», «свобода», «Україна» були не просто словами, а сенсом життя. Тих, чий подвиг став величною правдою історії. Їх назвали Небесною Сотнею…Ми всі в боргу перед цими людьми. Вони стали символом боротьби українців за незалежність та справедливість, прикладом самопожертви в ім’я Вітчизни. Тож вшануємо пам’ять усіх Героїв, які віддали своє життя за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю, за людську гідність і щасливе майбутнє свого народу. І нехай пам’ять про них згуртовує нас, надає нам мудрості і сил для зміцнення нашої країни. Герої не вмирають! Вони назавжди лишаються в наших серцях!