Як отримати 6500 гривень в «Дії», якщо втратили роботу через війну

Дата: 10.03.2022 11:10

Як отримати 6500 гривень в «Дії», якщо втратили роботу через війну

6500 грн можуть отримати українці в межах єПідтримки починаючи з 08.03.2022 року. Саме в тих областях, де ведуться найактивніші бойові дії. Виплату можна витратити на будь-що. Обмеження на певний вид бізнесу відсутні.

Хто може отримати допомогу? Наймані працівники, за яких сплачується ЄСВ та ФОП усіх груп. Виплата спрямована, щоб підтримати населення у тих областях, де ведуться найактивніші бойові дії. Також це підтримає ФОПів, які не можуть забезпечувати себе через початок війни.

Як отримати 6500 грн:

1. Авторизуйтеся у Дії та оберіть послугу єПідтримка (Дія –> Послуги –> єПідтримка … )

2. Оберіть картку єПідтримка. Якщо у вас її ще немає. Тут ви можете дізнатися, як її оформитиhttps://e-aid.diia.gov.ua/#card

3. Натисніть «Отримати допомогу»

4. Очікуйте зарахування коштів протягом доби.

У програмі беруть участь усі банки, які підключені до єПідтримки: Monobank, Альфа-банк, ПриватБанк, А-Банк, Ощадбанк, Укргазбанк, Raiffeisen BANK, Восток банк, IdeaBank, izibank, ПУМБ.

Дана послуга буде надаватися жителям областей:

Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Житомирська, Одеська, Волинська, Київська та м. Київ.

Ви можете подати заявку, навіть якщо вже отримали допомогу за вакцинацію.