Дата: 29.03.2022 16:43

Оболонська сільська  територіальна громада в переліку активних громад Полтавської області стала надійним тилом для сусідніх регіонів, підтримкою для захисників і прихистком для внутрішньо переміщених осіб. Наша громада допомагає кожному, хто цього потребує.

Сьогодні за сприяння народного депутата України Олександра Трухіна ми отримали другу партію гуманітарного вантажу на потреби місцевої територіальної оборони, внутрішньо переміщених осіб та жителів нашої територіальної громади, які потребують допомоги.

Серед отриманого - вироби медичного призначення, перев’язувальні матеріали, лікарські засоби, антисептики, засоби індивідуальної аптечки та інше. Також нам передали дитяче харчування, коляску та дитяче ліжко, памперси, засоби особистої гігієни для дорослих і дітей. Для нашої територіальної оборони ми отримали необхідні продукти харчування та багато іншого.

Висловлюємо щиру вдячність Олександру Миколайовичу та всім, хто долучився до спільної роботи!

Разом переможемо!!!

Слава Україні!