Прийом громадян керівним складом третього відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Дата: 24.06.2022 20:06

Відповідно до вимог Інструкції про організацію розгляду звернень та проведення особистого прийому громадян у Міністерстві оборони та Збройних Силах України, затвердженої наказом МОУ від 28.12.2016 р. №735 у третьому відділі Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводиться робота щодо розгляду та вирішення питань, порушених у письмових зверненнях та під час особистого прийому громадян. Керівний склад третього відділу Кременчуцького РТЦК та СП здійснює прийом громадян з питань його компетенції.

Питання, порушені громадянами під час особистого прийому, по можливості, вирішуються одразу або передаються до виконання відповідній посадовій особі. Особистий прийом громадян поза робочим часом та за місцем проживання громадян у звітний період не проводився.

Консультації з питань запису та проведення особистих прийомів здійснюються за телефонами третього відділу: (05341) 91-4-70. моб. 0971976342

Час проведення особистих прийомів громадян:     8.00 — 17.00.

12.00-13.00

Графік проведення особистого прийому громадян керівним складомтретього відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримкина 2022 рік:

№з/п

Посадова особа, яка проводить особистий прийом

Дні проведення особистого прийому

1

Начальник третього відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

підполковник ВОЛКОВ Мирослав Геннадійович

вівторок

четвер

2

Заступник начальника відділу - начальник відділення обліку мобілізаційної роботи третього відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки