1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку.

Дата: 01.10.2022 10:50

Шановні жителі Оболонської громади старшого покоління!

1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку.

Це свято тих, чия самовіддана праця, мужність і терпіння стали основою нинішнього нашого благополуччя!

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме ця категорія людей зберегла для нас найкращі національні традиції, навчила долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.

Чимало випробувань, болю і втрат довелося вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Від щирого серця вітаємо Вас зі святом!

Цей день є символом єдності і спадкоємності поколінь – прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Нехай ваш вік буде вашим багатством. Бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років життя, наповнених яскравими і щасливими подіями. Хай завжди світиться родинний теплий вогник, а близькі люди завжди оточують вас турботою і теплом!