Протокол № 9/2022 Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Оболонської сільської ради

Дата: 05.10.2022 09:16

ОБОЛОНСЬКОЇСІЛЬСЬКОЇ РАДИ

КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Позена 1/2, с. Оболонь, 38230, тел. (05341) 95152,

email:srada_obolon@ukr.net

код ЄДРПОУ41853196

Протокол № 9/2022

03 жовтня 2022 р.                                                                           с. Оболонь

Головував: Пустовойтов Б.В. – голова сільської ради, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Оболонської сільської ради.

Присутні: члени  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Оболонської сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І. Про введення протиепідемічних обмежень на території Оболонської сільської територіальної громади.

І. СЛУХАЛИ:

Стадніченка С.М. – заступника сільського голови, який доповів про стан розповсюдження коронавірусної інфекції на території Кременчуцького району.

Карповича С.О. – головного лікаря Оболонської АЗ ПМСД, який доповів про стан розповсюдження коронавірусної інфекції на території Оболонської сільської територіальної громади.

За результатами доповіді та з метою збереження жителів громади:

1. З метою запобігання поширенню на території Оболонської сільської територіальної громади респіраторної хвороби COVID-19, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19», комісія вирішила заборонити з 00.00 04.10.2022 року:
  • перебування у громадських будинках, спорудах, місцях без засобів індивідуального захисту;
  • самостійно залишати місця самоізоляції;
  • відвідування закладів освіти здобувачами освіти, якщо на самоізоляції перебуває більше 50%;
  • проведення масових заходів більше однієї особи на 4 кв.м. площі будівлі або території, а також наповненістю залів понад 50%;
  • проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи (класу).
  • діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів загальної площі приміщення;

2. Рекомендувати суб’єктам господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення здійснювати приймання відвідувачів за умови одночасного перебування відвідувачів в кількості, що не перевищує 1 людина на 10 м.кв площі закладу з наявними засобами індивідуального захисту. Розмістити маркування території закладу, вимірявши відстань 1,5 м. один від одного.

3. Всім закладам Оболонської сільської територіальної громади, незалежно від форми власності, встановити при вході в будівлю дезінфектор.

4. Рішення оприлюднити на офіційному сайті та сторінці громади. Донести до об'єктів господарювання.

Термін до 07.10.2022 року.

Голова місцевої комісії  з питань  ТЕБ та НС,                               Борис                    сільський голова                                                                        ПУСТОВОЙТОВ

Секретар місцевої комісії                                                              Людмила

з  питань ТЕБ та НС                                                                ВАСИЛЕНКО