Щорічно в першу неділю листопада Україна відзначає День соціального працівника.

Дата: 04.11.2022 11:49

Щорічно в першу неділю листопада Україна відзначає День соціального працівника. Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних  гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Щиро дякую вам за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці нашої громади мали гідне життя.
           Бажаю вірних рішень і бравої роботи, добрих ідей і розуміння людей, щирої поваги і великої любові, щасливих днів і радісних подій життя. Нехай спільна мова знаходиться з усіма, нехай любов і ніжність завжди присутні у відносинах з близькими. Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.