Розпочато підготовчу роботу до формування проєкту бюджету громади на 2023 рік.

Дата: 08.11.2022 13:18

Розпочато підготовчу роботу до формування проєкту бюджету громади на 2023 рік. Наступний фінансовий рік також, на жаль, не буде простим для держави і громади. Чинне законодавство про воєнний стан обмежує статті видатків місцевих бюджетів. Тобто бюджет наступного року буде формуватись з урахуванням воєнного стану.

З метою врахування інтересів і пріоритетів жителів громади та ефективного розподілу коштів відповідно до Бюджетного регламенту Оболонської сільської ради, Оболонська сільська рада, оголошує громадське обговорення проєкту бюджету Оболонської сільської територіальної громади на 2023 рік.

Дані пропозиції просимо надавати  до фінансового відділу, що знаходиться за адресою  с.Оболонь, вул.Позена ½  або направляти в електронному вигляді на  електрону адресу 44116205@ukr.net .

Пропозиції повинні бути конкретно сформульовані та в межах повноважень сільської ради.

Матеріали до Проєкту бюджету Оболонської сільської територіальної громади на 2023 рік  будуть розміщені на офіційному сайті сільської ради .