7 грудня Україна відзначає День місцевого самоврядування.

Дата: 07.12.2022 11:52

7 грудня Україна відзначає День місцевого самоврядування.
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування: попередні голови сільської ради, депутати, члени виконавчого комітету! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!
Сьогодні ми відзначаємо наше свято у найскладніший період в історії незалежної України. На нашу святу українську землю напали російські окупанти. Адміністративні приміщення органів місцевої влади перетворилися на волонтерські центри. Працівники не лише виконують свої професійні обов’язки, а й допомагають фронту та вимушеним переселенцям.
Дякую усім представникам місцевого самоврядування нашої громади. Ви показуєте приклад, як має діяти справжня Українська місцева влада.
Дякую усім жителям Оболонської громади – Ви найкраща Українська Самоврядна Громада.
Бажаю усім наснаги, твердості духу, упевненості у власних силах. Здоров’я та Божого благословення.
Миру нам після перемоги над московським злом.