Сьогодні, 15 грудня, відбулося поховання справжнього героя, Юрія Букало (1997 р.н.), який загинув у боях 6 грудня 2022 р.

Дата: 15.12.2022 20:59

Солдат Юрій Васильович Букало, стрілець-помічник гранатометника механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А 4007, загинув під час виконання службових обов’язків внаслідок ворожого обстрілу біля населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області.
Взірець мужності, порядності, чесності, сили, міцності духу і характеру, чуйний, уважний, щирий, добрий,гідний син, надійний, відданий друг! Патріот з великої літери!
У ці гіркі хвилини вся Оболонська територіальна громада розділяє горе сім’ї та непоправну втрату, всі ми схиляємо голови у скорботі.

Вічна пам’ять і слава Юрію, який захищав Україну та кожного з нас!