Шановні юнаки та дівчата!!!

Дата: 22.02.2023 10:54

Третій відділ Кременчуцького РТЦК та СП  запрошує кандидатів на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти (далі – ВВНЗ та ВНП ЗВО) осіб з числа цивільної молоді з повною загальною середньою освітою, віком від 17 до 30 років.

У цей складний для країни час професія військовослужбовця стала найактуальнішою серед молоді.

Вищі військові навчальні заклади Міністерства оборони України, здійснюють підготовку військових фахівців і студентів з вищою освітою за спеціальностями відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу за ступенями вищої освіти бакалавр та магістр командного, інженерного та гуманітарного фаху для механізованих, танкових, інженерних, ракетних військ і артилерії, артилерійської розвідки, а також фахівців морально-психологічного забезпечення та музичного мистецтва та ін.

Навчання у ВВНЗ, ВНП ВНЗ, ВКСС надає можливість:

– здобути вищу освіту за рахунок видатків державного бюджету;

– одержати гарантоване працевлаштування (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України);

– повний термін навчання зараховується як термін проходження строкової військової служби.

У процесі навчання курсанти одержують щомісячно грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються:

– гуртожитком;

– триразовим харчуванням;

– обмундируванням та речовим майном.

До ВВНЗ та ВНП ВНЗ приймаються особи з повною загальною середньою освітою, за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та за результатами проходження психологічного обстеження, оцінки рівня фізичної підготовленості та медичного огляду, а також:

– особи з числа цивільної молоді віком від 17 до 30 року, а також ті, в тому числі, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання;

– військовослужбовці, резервісти та військовозобов’язані, які мають повну середню освіту та не мають військових звань офіцерського складу, у разі зарахування їх на перший та наступні курси навчання віком до 30 років;

– особи жіночої статі приймаються на навчання за переліком спеціальностей, за якими жінки можуть проходити підготовку для проходження військової служби на посадах офіцерського складу, відповідно до граничних показників прийому на навчання до ВВНЗ та ВНП ВНЗ на напрями (спеціальності) підготовки, які щорічно затверджуються Міністром оборони України.

Перелік вищих військових навчальних закладів, що будуть проводити відбір:

– Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

– Національна академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

– Інститут військово-морських сил Національного університету «Одеська Морська академія»

– Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова

– Військовий коледж сержантського складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені І. Кожедуба

– Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

– Військовий коледж сержантського складу Академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного

– Військовий інститут телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут

– Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

Порядок оформлення кандидатів на навчання у ВВНЗ:

1. звернутись до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

2. обрати спеціальність та місце навчання;

3. пройти медичний огляд та заходи відбору;

4. надати необхідні для оформлення особової справи документи;

5. скласти Зовнішнє Незалежне Оцінювання з необхідних предметів;

6. очікувати виклик з навчального закладу (поштою чи через ТЦК та СП) для проходження вступних іспитів;

7. з'явитись до навчального закладу (орієнтовано середина липня) для проходження остаточного відбору (медичний огляд при ВВНЗ, проведення вступних випробувань: психологічного обстеження; оцінка рівня фізичної підготовленості.

Для отримання більш детальної інформації звертатись до Третього відділу Кременчуцького РТЦК та СП за адресою: с.Семенівка, вул. Шевченка, 28, тел. 0677252735