9 травня нашу громаду відвідав заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Ігор Панченко.

Дата: 10.05.2023 15:32

Темою візиту стало цифровізація громади та створення Центру Дія.

Робочу зустріч провів заступник сільського голови Сергій Стадніченко, яка відбулася в адмінприміщенні виконавчого комітету Оболонської сільської ради за участю секретаря сільської ради Лідії Золотаренко, начальника юридичного відділу Вадима Третяка, начальника фінансового відділу Наталії Кравченко, начальника відділу організаційної та кадрової роботи Людмили Василенко, начальника відділу праці та соціального захисту населення Валентини Ковтуненко,  директора КУ "Центр надання соціальних послуг" Сергія Гаврися, т.в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Юрія Черевика.

В ході зустрічі Сергій Миколайович звернувся до Ігоря Ігоровича з проблемними питаннями громади щодо сприяння їх вирішення.
     По закінченню візиту учасники відвідали адмінприміщення та структурні підрозділи сільської ради.

Дякуємо за цінні рекомендації, сподіваємося на співпрацю, разом до вирішення проблем.