Сміливі 2.0 – отримайте грант на розвиток власної справи!

Дата: 24.05.2023 10:57

Сміливі 2.0 – отримайте грант на розвиток власної справи!

💙 💛 Друзі, ми раді повідомити, що конкурс мінігрантів Сміливі Гранти - має продовження і ми разом з партнерами оголошуємо початок другої хвилі!
Якщо ви маєте цікаві бізнес-ідеї або вже відкрили власну справу і потребуєте коштів для її масштабування, то цей конкурс саме для вас. 💙 💛

‼️ Отримайте можливість здобути грант на власну справу на суму до 70 тисяч грн. 💸

Учасниками проєкту можуть стати👇🏻

✅ мікропідприємці, які офіційно зареєстровані в Україні (Полтавська, Вінницька, Житомирська, Херсонська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська, та Хмельницька області). ✅внутрішньо переміщені особи, родини військовослужбовців, особи з незахищених груп населення у Полтавській, Вінницькій, Житомирській, Херсонській, Харківській, Тернопільській, Чернігівській, та Хмельницькій областях, які ще не мають власної справи, але мають амбіції та бажання розвивати українське виробництво.
✅ветерани-військовослужбовці, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації

Заповнюйте анкету, адже сміливі завжди мають результат👇🏻

Проєкт реалізується Raiffeisen Bank - Aval, спільно з агропромхолдингом Astarta-Kyiv, благодійним фондом Благодійний фонд "Повір у себе" , Дія.Бізнес Полтава та CO «Light of Hope»/БО «Світло надії».