ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі закупівлі Нафта і дистиляти (Бензин А-92)

Дата: 12.04.2023 16:00

ОБҐРУНТУВАННЯ

закупівлі Нафта і дистиляти (Бензин А-92)

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування: Виконавчий комітет Оболонської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області .

2. Місце знаходження: Україна, 38230, Полтавська область, Кременчуцький р-н., вул. Позена, 1/2 .

3. Код ЄДРПОУ: 41853196

4. Категорія замовника: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.

5. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Бензин А-92 Код ДК 021:2015 — 09130000-9 — «Нафта і дистиляти».

6. Дата оголошення: 12.04. 2023 р.

7. Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.

8. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-12-000968-a .

9.  Очікуваний обсяг закупівлі: Бензин А-92 – 4650 л,

10. Очікувана вартість предмета закупівлі - 200 000,00 грн. з ПДВ.

11.Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі Товару: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020 р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої з Інтернет-ресурсів: https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/detail/ .

12. Обґрунтування обсягів закупівлі Товару: відповідно до фактичного обсягу витрат Бензину А-92 у 2022 році та враховуючі обсяги кошторисних призначень на 2023 рік.

13. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання — з  дати укладання договору по 31 грудня 2023 року.

Технічні, якісні характеристики товару повинні відповідати умовам проведення процедури закупівлі, встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам діючого законодавства (державним стандартам).

При невідповідностіякості та марки товару, виявленого шляхом лабораторного аналізу/незалежної інспекції, Постачальник зобов’язаний замінити таку партію товару.

Товар при поставці (передачі) повинен супроводжуватись документами, що підтверджують якість та безпеку.

Постачальник повинен забезпечити на АЗС цілодобову заправку автомобілів Покупця.

Крім того, зважаючи на виробничу потребу замовника, відпуск нафтопродуктів замовнику повинен здійснюватись цілодобово, тому замовником встановлена в тендерній документації вимога в частині здійснення поставки згідно з адресою АЗС власних та/або орендованих та/або партнерських автозаправних станцій смт.Семенівка, Кременчуцького району, Полтавської області, на яких буде здійснюватися заправка пальним автомобільного транспорту Замовника по талонам та/або по відомостям (вказати місцезнаходження та номери контактних телефонів таких АЗС).