A A A K K K
для людей із порушенням зору
Оболонська сільська рада об'єднана територіальна громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Кандидати у водії можуть отримати копії відео з іспиту в сервісних центрах МВС протягом 30 днів

Дата: 31.07.2023 09:20
Кількість переглядів: 28

Кандидати у водії можуть отримати копії відео з іспиту в сервісних центрах МВС протягом 30 днів

Відтеперкожен кандидат у водії має право протягом 30 днів отримати копію відеозапису як теоретичного, так і практичного іспитів у сервісних центрах МВС. Відповідні зміни передбачені наказом № 495 Міністерства внутрішніх справ України.

Раніше у кандидатів у водії було 3 дні на отримання копії відеозапису. Це відео зазвичай отримують для подання заяви про оскарження результатів іспиту в Регіональному сервісному центрі МВС, який є органом управління над територіальними сервісними центрами МВС у певній області України. Порядок оскарження результатів іспиту поки не змінився і в кандидатів у водії станом на 27 липня 2023 року є 10 днів на оскарження результатів іспиту.

Щоб отримати копію відеозапису, особа, що склала іспит, або її уповноважений представник протягом 30 календарних днів із дня складання іспиту можуть звернутись до територіального сервісного центру МВС, у якому особа складала іспит, із заявою. Форма заяви визначена і її потрібно просто заповнити. До заяви також долучаються копії документів, що посвідчують особу – наприклад, паспорт із зазначенням місця реєстрації проживання та ІПН.

Сервісний центр МВС, де відбувалось складання іспиту, протягом трьох робочих днів із дня надходження заяви розглядає її та видає копію фотографічного зображення, відео-, аудіозапису процесу складання іспиту на електронний носій інформації, який надано самою особою або їїуповноваженим представником.

Під час видач іуповноваженому представнику копії такого запису процесу складання іспиту, здійснюється встановлення особи уповноваженого представника та перевірка її повноважень. Тобто, уповноважений представник кандидата у водії має надати чинну нотаріально засвідчену довіреність та свої документи, що посвідчують особу наприклад, паспорт із зазначенням місцяреєстрації проживання та ІПН.

Копія фотографічного зображення, відео-, аудіозапису процесу складання іспиту видається в тому вигляді, в якому вона була збережена в інформаційному сховищі. Така видача відбувається під підпис осіб, що її отримують.

Інформація, отримана за допомогою технічних засобів контролю під час складання іспитів, може також бути надана за вмотивованими запитами органів державної влади, правоохороннихорганів, слідчого судді та суду.

При написанні заяви на складання іспиту в сервісному центрі МВС кандидат у водії погоджується із тим, як цей іспит буде проходити тобто, із застосуванням технічних пристроїв фіксації.

Прозорі, однакові умовискладання іспитів у сервісних центрах МВС із використанням різноманітних технічних засобів контролю за процесами будуть по всій Україні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь