DOCUDAY UA В МІСЦЕВІЙ ПРОБАЦІЇ

Дата: 02.08.2023 09:13

DOCUDAY UA В МІСЦЕВІЙ ПРОБАЦІЇ

01.08.2023 року в приміщенні бібліотеки відбулося чергове засідання кіноклубу Docuday UA при Кременчуцькому РС №3 філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

В роботі клубу прийняв участь волонтер пробації Сергій Похилець. Та в ході обговорення охарактеризував кінострічку: «Короткометражна стрічка режисерки Таїсії Кутузової «Ти, бля, рота закрий» дуже гарно і влучно показує відношення місцевих влад і більшості населення до громадських активістів, що намагаються чинити опір неправомірним діям тих же місцевих органів самоуправління громад. На прикладі 15-річного хлопця, який активно виступає проти свавілля місцевої влади, проти корупції та її незаконних дій, авторка показує відношення депутата, поліції та власне, односельчан, які не те, що допомогти, а ладні придушити активного підлітка. Навіть намагаються закрити йому рота вибухівкою. Та це не призводить до очікуваного результату. Хлопець вперто не збирається змиритися із не справедливістю і, я думаю, доведе справу до кінця. На мою думку, метою режисерки було показати глядачеві свавілля та беззаконня в системі самоуправління, та звернути увагу на те, що ми не просто маємо, а й мусимо активно з цим боротися. Ще Леонід Глібов писав:" А більший меншого кусає та ще й б'є, тому, що сила є".