4 березня в с. Тукали відбувся аматорський концерт, присвячений міжнародному жіночому дню

Дата: 05.03.2018 17:54

Фото без опису4 березня 2018 року в будинку культури с. Тукали відбувся аматорський концерт, присвячений міжнародному жіночому  дню, на якому вітали та вшановували Жінку – берегиню роду, трудівницю, кохану, наречену. Було підготовлено чудову святкову програму.  Будинок культури села Тукали зустрів своїх глядачів гарно та зі смаком прибраною сценою.

Жителів села тепло та сердечно привітав голова об?єднаної Оболонської громади Пустовойтов Борис Васильович.

Учасники художньої самодіяльності своє мистецтво дарували місцевим мешканцям. Радували  глядачів своєю творчістю і активісти села. Для жінок, мам, бабусь, сестричок свої концертні номери подарували діти-школярі.

Ми дякуємо всім учасникам художньої самодіяльності за їх творчість, за їх небайдужість до життя громади. Те, що ви робите просто захоплює. Ви допомагаєте нам не забувати, що «не хлібом єдиним» живе людина, ви, не шкодуючи своєї енергії, часу, намагаєтесь за допомогою слова і пісні доторкнутись струн душі, примножуєте добро і любов.