Оболонська сільська рада об'єднана територіальна громада
Семенівський район, Полтавська область

Свято під назвою «Всі жінки – наче квіти весняні» розпочалося з вітальних слів завідуючої бібліотеки Надії Григорівни Нагорної

Нарешті дочекались, прийшла весна – найпрекрасніша пора року.

 А разом з нею – Міжнародний жіночий день 8 Березня. 

  Вшанувати жінку-берегиню, добру матір, бабусю, сестру, подругу, зібралось, чимало користувачів Оболонської  сільської бібліотеки, адже, завдяки жінці світ наповнюється любов’ю, добром, надією, ніжністю й красою.

   Свято під назвою «Всі жінки – наче квіти весняні» розпочалося з вітальних слів завідуючої бібліотеки Надії Григорівни Нагорної.

Слово для усіх присутніх жінок пролунали від сільського голови Бориса Васильовича Пустовойтова. А перший музичний подарунок - від гостей свята - дуету у складі Сергія Бондаренка та Світлани Діденко.

З щирими побажаннями до гостей звернулися староста села Іванівки Світлана Миколаївна Діденко та голова жіночої ради села Оболонь Лідія Яківна Педан.

  Далі лунали найтепліші слова привітань та побажання до усіх чарівних представниць прекрасної статі від талановитих аматорів сцени з села Іванівки,  що дарували  душевні музичні вітання. Радували присутніх своїм виступом, Валентина Петрівна та Сергій Леонідович Бондаренки, Віктор Винник, Володимир Діденко, Тетяна Брандіна, Ольга Бабич, Тетяна Черненко та Тамари Іванівни Сєдаліщева.

Особливо зворушливим був виступ від танцювального дуету Інни Сердюк та Олександра Пузиря, які зачарували всіх присутніх танцем «Історія кохання».« повернутися до списку новин