Повідомлення про оприлюднення проєкту стратегії розвитку Оболонської сільської територіальної громади на період до 2027 року та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 21.11.2023 09:42

На виконання вимог ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному сайті Оболонської сільської ради 10.11.2023 року розміщено проекти Стратегії розвитку Оболонської сільської територіальної громади на період до 2027 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (далі – Звіт СЕО) до проекту Стратегії розвитку Оболонської сільської територіальної громади на період до 2027 року (далі – проект Стратегія).

1.  Стратегія затверджується рішенням Оболонської сільської ради.

2.  Громадське обговорення проекту Стратегії та Звіту про СЕО:

• починається 21.11.2023 року і триває до 20.12.2023 року включно;
  • проводиться шляхом надання письмових зауважень в пропозицій, які подаються безпосередньо до Виконавчого комітету Оболонської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області (38230, с. Оболонь вул. Позена ½) або на електронну адресу srada_obolon@ukr.net.

Письмові пропозиції подаються: фізичними особами із зазначення ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

З проектом Стратегії та Звітом про СЕО можна ознайомитися на офіційному сайті Оболонської сільської ради.

3.  Транскордонні консультації в рамках зазначеної процедури стратегічної екологічної оцінки не проводяться.