Дата: 07.12.2023 09:36

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт територіальної громади.

Злагоджена робота усіх гілок місцевої влади є запорукою оперативного вирішення повсякденних питань життя громади та її розвитку. На жаль, повномасштабна війна змінила багато планів на розвиток громади. Але вірю, що настануть часи, коли ми зможемо працювати на повну потужність, щоб наш край став ще кращим.

Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у мирному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і добробуту українського народу.

Міцного здоров’я вам, шановні колеги, нових звершень у вашій відповідальній роботі, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні. Миру усім нам та довгоочікуваної Перемоги.

З повагою – сільський голова Борис ПУСТОВОЙТОВ