ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Електрична енергія

Дата: 18.12.2023 12:08

ОБҐРУНТУВАННЯ

Електрична енергія

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування: Виконавчий комітет Оболонської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області .

2. Місце знаходження: Україна, 38230, Полтавська область, Кременчуцький р-н., вул. Позена, 1/2 .

3. Код ЄДРПОУ: 41853196

4. Категорія замовника: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.

5. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія.

6. Дата оголошення: 18.12. 2023 р.

7. Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.

8. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-18-005158-a .

9.  Очікуваний обсяг закупівлі: 79874.12 Кіловат-годин.

10. Очікувана вартість предмета закупівлі – 678 930, 00 грн. з ПДВ.

11.Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі Товару: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020 р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої з Інтернет-ресурсів: https://www.oree.com.ua .

12. Обґрунтування обсягів закупівлі Товару: відповідно до фактичного обсягу витрат електричної енергії у 2023 році та враховуючі обсяги кошторисних призначень на 2024 рік.

13. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання — з  дати укладання договору по 31 грудня 2024 року.

Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати вимогам чинного законодавства із захисту довкілля, відповідати основним вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля та вимогам чинного природоохоронного законодавства.

1. Обсяг постачання електричної енергії -  79 874, 12 кВтгод

2. Термін постачання: по 31.12.2024 року.

3. Місце постачання: за адресою замовника

4. Режим роботи: цілодобово.

5. Клас напруги: 2 клас (група Б)

6. Відносини між енергопостачальною організацією та споживачем електричної енергії регулюються наступними документами:

• Законом України "Про публічні закупівлі";
  • Законом України від 13.04.2017 № 2019-VIII  "Про ринок електричної енергії";
  • Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 "Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії";

- Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 307 "Про затвердження Правил ринку";

•  Постановою       НКРЕКП від 27.12.2017 № 1469 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу"»;
  • Іншими нормативно-правовими актами, прийнятими на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії».

Вимоги щодо якості електричної енергії:

Для забезпечення безперервного надання послуг з постачання електричної енергії Споживачу, Постачальник зобов’язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах, що за належних умов забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії Споживачем.

Постачальник зобов’язується забезпечити комерційну якість послуг, які надаються Споживачу за цим Договором, що передбачає вчасне та повне інформування Споживача про умови постачання електричної енергії, ціни на електричну енергію та вартість послуг, що надаються, надання роз’яснень щодо положень актів чинного законодавства, якими регулюються відносини Сторін, ведення точних та прозорих розрахунків зі Споживачем, а також можливість вирішення спірних питань шляхом досудового врегулювання.

Споживач має право на отримання компенсації за недотримання Постачальником показників комерційної якості послуг. Постачальник зобов’язується надавати компенсацію Споживачу за недотримання Постачальником показників комерційної якості послуг у порядку, затвердженому Регулятором, та опубліковується ним на своєму офіційному веб-сайті (порядок надання компенсацій та їх розміри).

ПОРЯДОК ПОСТАЧАННЯ ТОВАРУ (електричної енергії)

Постачання електричної енергії повинно здійснюватись у відповідності до вимог «Правил роздрібного ринку електричної енергії , затверджених Постановою  НКРЕКП від 14.03.2018 № 312. Учасник повинен добросовісно виконувати свої фінансові зобов’язання перед іншими учасниками ринку електричної енергії, відповідно до «Правил ринку», затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018  № 307 (у редакції постанови НКРЕКП від 24.06.2019 № 1168).

Під час постачання електричної енергії учасник повинен забезпечити реалізацію права замовника на особистий прийом відповідною службовою (посадовою) особою постачальника електричної енергії, з метою можливості оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником та споживачем, у відповідності до вимог п. 8.3.17 та п.8.3.6. «Правил роздрібного ринку електричної енергії».