«ФОРТЕЦЯ МАРІУПОЛЬ. ОРЕСТ»

Дата: 07.03.2024 11:08

«ФОРТЕЦЯ МАРІУПОЛЬ. ОРЕСТ»

Відбулося березневе засідання кіноклуб Docudays.UА при Кременчуцькому РС №3 філії ДУ «Центр пробації» в Полтавській області, #DOCUCLUB #DOCU_ПОКАЗ під час якого клієнти пробації переглянули фільм "Фортеця Маріуполь.Орест", режисерки Юлія Гонтарук, створеного на основі записів відеодзвінків Юлії Гонтарук з українськими військовослужбовцями, які опинилися в оточенні на «Азовсталі» в Маріуполі.Головний герой фільму – Дмитро Козацький із позивним «Орест», сам є військовослужбовцем та головою прес-служби полку «Азов». Мабуть, багато з вас бачили його неймовірні фото з «Азовсталі», зокрема військового, який стоїть у сяйві блакитного променю й чимало інших. Після «Азовсталі» Дмитро пережив російський полон, його звільнили у вересні 2022 року.

Режисерці вдалося викликати сильні емоції у нас, кожний хто перегляну дану стрічку отримав змогу зануритися в події, переживання та невеличкою часткою своєї свідомості побувати поруч із дітьми, які жили два місяці в укритті. Фільм надихає задуматися про міць та силу духу УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИКІВ, пробуджує нашу свідомість, підкреслюючи важливість цінностей сьогодення: донатити та підтримувати ЗСУ.

Волонтер пробації Сергій ПОХИЛЕЦЬ