07 квітня – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

Дата: 12.04.2024 09:48

07 квітня – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я, тому квітневе засідання кіноклубу Docudays UA при Кременчуцькому РС №3 для клієнтів пробації було присвячено інформації про людей з інвалідністю. Для розкриття теми переглянули та обговорили документальний фільм "Футбольний батько" режисера Міхала Йозвяка, 2008 року. У фільмі розповідається про Марчіна -  незрячого масажиста у футбольному клубі, справжнього фаната. Він сам виховує 4-річного сина, котрий теж має проблеми із зором і, так само, як батько, може осліпнути. Уперше він бере хлопчика з собою. Батько і син разом готуються до надзвичайної події. І ось цей день настає… Надзвичайно зворушлива і жива історія, яка показала силу, вміння та незалежність в діях людини незважаючи на перепони.

Присутні відзначили важливість теми порушеної у фільмі, необхідність підтримки суспільством та державою людей з обмеженими фізичними можливостями, обговорили права людини, пільги, передбачені законодавством для осіб з інвалідністю, поділилися своїми думками та переживаннями щодо цієї теми.