Вітаю з Великоднем!

Дата: 04.05.2024 23:44

Вітаю з Великоднем!

Нехай Великдень принесе вам та вашим родинам спокій, надію та віру в краще майбутнє.

Хай знову галасливі родини збираються за великим столом. Хай пахне пирогами, пасками, холодцем і домашніми ковбасками. Хай бешкетують діти і онуки, посміхаються старенькі бабусі і дідусі.

Нам всім бракує спокійного і надійного дому, вільної рідної землі, тихого неба і впевненості у завтрашньому дні.

Зичу вам міцного здоров’я та непохитної віри, нехай Господь оберігає вас у цей складний час.

Пам’ятаємо і дякуємо тим, хто сьогодні на передовій виборює вільне майбутнє для рідної країни!

Слава захисникам України! Нехай Бог береже вас і ваші родини!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Сільський голова                Борис ПУСТОВОЙТОВ