Сьогодні, 29 травня в центрі Оболонської громади с. Оболонь відбулося урочисте відкриття Алеї Слави.

Дата: 29.05.2024 14:33

Сьогодні, 29 травня в центрі Оболонської громади с. Оболонь

відбулося урочисте відкриття Алеї Слави.

Даний захід проходив біля пам'ятного  знаку учасників локальних війн з військових конфліктів.  Церемонія відкриття розпочалася підняттям Державного Прапора, який підняв наш земляк, командир відділення старший сержант 3 окремого полку спеціалізованого призначення імені князя Святослава Хороброго Анатолій ЧЕРНЕНКО. Алею Слави відкрили начальник Кременчуцької військової районної адміністрації Олег ЛЄДНІК, сільській голова Оболонської сільської ради Борис ПУСТОВОЙТОВ, начальник третього відділу Кременчуцького районного центру комплектування та соціальної підтримки Станіслав КОВАЛЕВСЬКИЙ.
Пізніше рідні та небайдужі жителі громади поклали до портретів загиблих захисників квіти. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих захисників України.

Вічна пам’ять героям.