Оболонська сільська територіальна громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Весело, гамірно та завзято пройшов Міжнародний день захисту дітей в нашій громаді.

Дата: 03.06.2024 19:42

Фото без опису

В цей день дітей всіх населених пунктів Оболонської громади підвезли в с. Оболонь, де і проходило дійство.
Для малечі організували чимало різноманітних заходів: концерти, виставки, майстер-класи, спортивні ігри, вікторини тощо.

Дуже хочеться, щоб дитинство наших дітей було сповнене радості, тепла і щасливих моментів. Щоб здійснювалися всі дитячі мрії, а світ був справедливим і добрим для кожної дитини.
Святковий ранок розпочався з концерту за участі аматорських колективів. Далі дитяча дискотека та ігрові завдання, за які учасники отримували паперові сердечка.Діти завзято виконували музичні, спортивні, танцювальні та художні завдання. А наприкінці всі учасники отримали смачну кашу та морозиво.
Протягом усього святкового дня на території сільського стадіону всі охочі могли зробити аквагрим та тимчасове татуювання.
Дитяча усмішка і щасливі очі – найцінніше та найважливіше у житті. І першого літнього дня організаторам свята вдалося подарувати дітям незабутню подію. Малеча захоплено танцювала, співала, малювала, гралася та відкривала для себе багато нового і цікавого. Дуже хочеться, щоб не тільки сьогодні, а й завжди, діти усього світу щодня радісно посміхалися, відчували тепло та розуміння батьків, адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Тож дякуємо усім, хто долучився до заходу і зміг подарувати нашим дітям таке чудове свято!