Участь у навчально-тренувальних стрільбах

28 січня 2018 року голова Оболонської ОТГ Пустовойтов Борис Васильович, та представники Оболонської громади Нога П.В., Соловей В.Ю. та Махно В.І. в складі підрозділу територіальної оборони під керівництвом військового комісара Семенівського РВК майора Співака І.В., та заступника військового комісара з територіальної оборони капітана Черкашина А.В. разом з військовозобов’язаними, призначеними до складу підрозділів територіальної оборони, взяли участь у навчально-тренувальних стрільбах в рамках програми єдиного стрілецького дня. Наші представники гідно виконали всі вправи по стрільбі зі стрілецької зброї, чим підтвердили свою здатність захищати рідний край в разі військової загрози.

11:12 05.02.2018

Очистка снігу

Оболонська ОТГ, одна з перших у Семенівському районі, почала розчистку снігу. Голова ОТГ Пустовойтов Борис Васильович цілодобово особисто контролював прибирання снігу.

11:11 05.02.2018

Привітання ветеранів праці

22 січня 2018 року голова Оболонської ОТГ Пустовойтов Борис Васильович, разом з головою ради ветеранів с.Оболонь Сало О.Г., та депутатами Оболонської сільської ради Жежою В.І. і Лихолат Н.О. привітали ветеранів праці Кодатко Олену Тимофіївну, Горбатко Анастасію Луківну, Черевко Лідію Дмитрівну та Никопоренко Галину Іларіонівну, які нещодавно відсвяткували свій ювілей, та побажали їм здоров’я, добробуту та довголіття. Голова ОТГ Б.В. Пустовойтов разом з гостями вручили символічні подарунки, та подякували їм за їхню віддану працю на благо рідної Оболонської землі.

10:45 05.02.2018