Про деякі питання у сфері бджільництва.

Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, порядок реєстрації пасіки та Інструкція з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин затверджені наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №338 від 19.02.2021 року «Про деякі питання у сфері бджільництва».

13:43 14.02.2023

Нові підходи до роботи за сумісництвом

Нові підходи до роботи за сумісництвом   Постановою Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2022 року № 1306 скасована постанова від 3 квітня 1993 року № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій», а розпорядженням № 1047-р цього ж дня скасований наказ Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28 червня 1993 року № 43 «Про затвердження Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій».

16:01 13.02.2023